2015./2016. gada Latvijas telpu futbola 1.līgas čempionāts!

19.10.2015 11:17
2015./2016. gada LTFA 1. Līgas čempionāta otro sezonu sākam 18.10.2015. ar spēli Jēkabpilī pret vietējo Ošukalns/B komandu.

Jau no paša spēles sākuma ritēja spraiga cīņa par iniciatīvas iegūšanu, taču pēc teicama K. Rasmaņa sitiena spēles otrajā minūtē FC Nikers izvirzījās vadībā - 1:0. Mājinieki ātri centās atspēlēties, kas radīja mūsu futbolistiem vairākas labas vārtu gūšanas iespējas pretuzbrukumos, taču bumba spītīgi negāja vārtos! Spēles 12. minūtē, izmantojot mūsu aizsargu kļūdu, beidzot mājiniekiem izdevās gūt vārtus un izlīdzināt rezultātu! Ejot atpūtā, tablo rādīja 1:1.

Otro puslaiku abas komandas uzsāka piesardzīgi, vairāk domājot par vārtu nosargāšanu, jo pirmais puslaiks parādīja, ka spēles rezultātu, visticamāk, izšķirs vieni vārti! Otrā puslaika otrajā minūtē veiksme uzsmaidīja mājiniekiem, un rezultāts kļuva 2:1, esam iedzinējos! Pēc zaudētiem vārtiem jau lielāks uzsvars tika veltīts uzbrukumam, veidojot vienu bīstamu uzbrukumu pēc otra. Spēles 26. minūtē pēc teicamas izspēles rezultātu izlīdzina G. Rumbenieks -2:2. Turpinājumā risinājās spraiga cīņa par katru laukuma centimetru, taču atkal veiksmīgāki izrādījās Ošukalns/B futbolisti, gūstot vārtus 29. minūtē - 3:2. Kad līdz spēles beigām bija palikušas 10 minūtes, mūsu futbolisti sāka spēlēt daudz agresīvāk, nežēlojot ne sevi ne pretinieku, cenšoties panākt izlīdzinājumu. Aktīvā spēle nes savus augļus un spēles 33. minūtē pēc fantastiskas kombinācijas, izspēlējot bumbu līdz tukšiem vārtiem, A. Šternbergam atliek tikai to ieraidīt tukšos vārtos, ko viņš arī izdara - 3:3! Piecas minūtes pirms spēles beigām pretinieku komanda ir sakrājusi piecu piezīmju robežu, kas nozīmē, ka pēc katra nākamā pārkāpuma tiek izpildīts 10 metru soda sitiens. Lai to nepieļautu, pretinieki spēlēja daudz piesardzīgāk, kas deva iespēju mums pārņemt spēles iniciatīvu. Taču četras minūtes līdz spēles beigām veiksmīgāki atkal izrādījās mājinieki - 4:3. Saprotot, ka atkāpšanās ceļa vairs nav, divas minūtes pirms spēles beigām tiek pieņemts lēmums mainīt vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Tā tiek izveidoti vairāki bīstami vārtu gūšanas momenti, taču vārtus neizdodas gūt.

Brīdī, kad sākas pēdējā spēles minūte, izveidojam kārtējo bīstamo uzbrukumu, kurā R. Grablovskis veica teicamu piespēli soda laukumā A. Šternbergam, kurš šo iespēju zibenīgi izmantoja un VAAARTIIII!!! 4:4! Līdz spēles beigām atlikušas pāris sekundes un rezultāts, atskanot beigu signālam, - 4:4.

Vedam mājās vienu punktu pret pagājušā gada 1. līgas uzvarētājiem Ošukalns/B komandu.