REGULĀRĀ SEZONA 2018./2019. GADA 1. LĪGĀ BEIGUSIES

05.03.2019 10:25
Latvijas telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātu noslēdzam pirmajā vietā Rietumu konferencē! Sezonas laikā stabili turējāmies otrajā vietā aiz FK TUKUMS 2000/TSS, bet pirmspēdējā kārtā izdodas ierindoties pirmajā vietā ar pietiekamu punktu skaitu, lai pēdējā kārtā, spēlē pret VENTSPILS AUGSTSKOLU, rezultāts mums nebūtu svarīgs! 

Capture

Sezona aizvadīta ļoti veiksmīgi. Kopumā izcīnītas astoņas uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi. Kas vēl interesantāk - neviens zaudējums mājas laukumā! Savā laukumā uzvaram sešas spēles no sešām! Ceram turpināt šo uzvaru sēriju arī izslēgšanas spēlēs. Kopumā izcīnam 26 punktus ar vārtu attiecību 62:31! Vienu lietu varam stabili apgalvot - aizsardzība mums ir vietā! Ar sezonā ielaistiem 31 vārtiem, esam ielaiduši vismazāk vārtus visā 1. līgā! Lepojamies ar mūsu spēlētājiem un uzslavas izsakam mūsu vārtsargiem - Artūram Cīrulim un Maksimam Rudskojam! Labākais uzbrukums ir aizsardzība!

DSC_0415_(1024x684)

Arī uzbrukumā neatpaliekam no labākajiem! Top spēlētāju sarakstā pirmos var atrast Gati Rožkalnu un Guntaru Rumbenieku! Gatis un Guntars ierindojas viens aiz otra 10. un 11. vietā ar 13 gūtajiem vārtiem! Nākamais ir Kristaps Priedēns, kurš ir 33. vietā ar 8 gūtajiem vārtiem! Vērtīgi arī pieminēt faktu, ka ar 2 gūtajiem vārtiem izcēlies mūsu vārtsargs - Artūrs Cīrulis! Uzbrūkam no visām pozīcijām, kas ļauj arī ieņemt pirmo vietu tabulā! 

31_(1024x683)

Svarīgākais tikai tagad sākas! Dodamies uz izslēgšanas spēļu ciklu. Pusfinālā tiekamies ar Austrumu konferences komandu - TFK SALASPILS! Pirmo spēli aizvadīsim mājās - 09.03.2019, 13:00! Atbildes spēle notiks 17.03.2019 Salaspilī. Abu spēļu rezultāti summēsies, kas nozīmē, ka abās spēlēs jābūt gataviem uz cīņu un gribai uzvarēt! Otrais pusfinālu pāris ir VENTSPILS AUGSTSKOLA pret RSU/BAO-DOBELE.
Ceram uz pilnām tribīnēm ar mūsu faniem, lai taisītu troksni un atbalstītu mūsu komandu sezonas izšķirošajos brīžos! Līdz šim atbalsts ir bijis fantastisks, bet mēs zinam, ka tas var būt labāks! Tiekamies FC NIKERS spēlēs Kuldīgas sporta hallē, Piltenes iela 25! Par stipru Kuldīgu!

DSC_0032_(1024x683)
Komanda pēc pēdējās regulārā čempionāta spēles!
No kreisās lejā: Ričards Vēvers, Artūrs Cīrulis, Niklāvs Dvarons.
No kreisās augšā: Zigmunds Dvarons (komandas vadītājs), Gatis Rožkalns, Guntars Rumbenieks, Artūrs Liepiņš, Artūrs Šternbergs, Kristaps Priedēns.