SEZONU NOSLĒDZ U-19 KOMANDA

28.02.2019 11:31
Latvijas telpu futbola asociācijas (LTFA) rīkotais U-19 telpu futbola čempionāts noslēdzies, kurā ieņemam 4. vietu sešu komandu konkurencē. Sezonu noslēdzam uz pozitīvas nots ar uzvaru Salaspilī pret SK KENGAROOS vienību ar rezultātu 7-5! Kopā sezonas laikā izcīnijām piecas uzvaras un piecas reizes piekāpāmies.

53050576_2171741543140217_2273364926082842624_n 
Kopbilde ar čempionāta uzvarētājiem - TFK RĒZEKNE/RFA, pēc spēles Kuldīgā

Sezona ritēja kā pa kalniem! Pirmajā sezonas spēlē izcīnijām uzvaru izbraukumā pret TALSI/FK LAIDZE komandu, kuri finišēja otrajā vietā čempionātā. Otrajā spēlē pārliecinoša mājas uzvara pār Rīgas FC PETROW komandu, bet nākamajā spēlē sāpīgs zaudējums izbraukumā pret TFK SALASPILS komandu. Nākamo spēli aizvadijām mājās, kur tikāmies ar SK KENGAROOS spēlētājiem un izcīnijām uzvaru! Nākamā spēle bija tālais izbraukums uz Rēzekni, kur tikāmies ar TFK RĒZEKNE/RFA komandu, kur piedzīvojām zaudējumu. Pēc tam arī zaudējam TALSI/FK LAIDZE komandai atbildes spēlē mājās. Nākamo atbildes spēli aizvadijām pret FC PETROW komandu izbraukumā, kur arī piedzīvots neveiksmīgs zaudējums. Nākamā atbildes spēle pret TFK SALASPILS. Spēle bija emocijām bagāta un stresaina, kurā diemžēl tikai par vieniem vārtiem piekāpjamies viesiem. Turpinājumā aizvadijām mājas spēli pret, jau kronētajiem, turnīra čempioniem - TFK RĒZEKNE/RFA. Mūsu komanda parādija raksturu, nesalūza nevienā spēles brīdī, kas ļāva izcīnīt sezonas labāko uzvaru! Ar 2-1 apspēlējam čempionāta uzvarētājus un ar pacilātu garstāvokli arī uzvara sezonas pēdējā spēlē izbraukumā pret SK KENGAROOS! 

tabula

Šāds čempionāts izveidots tikai šosezon, tādēļ arī šāda veida FC NIKERS komanda tapusi tikai šajā sezonā. Čempionāts veidots ar mērķi, lai LTFA varētu redzēt U-19 telpu futbola spēlētājus un atlasīt izlasi Eiropas čempionātam, kurš norisināsies Rīgā no 8. - 14. septembrim 2019. gadā! Esam priecīgi paziņot, ka izlases sastāvā iekļauti arī FC NIKERS spēlētāji! Tā būs fantastiska iespēja Kuldīgas spēlētājiem atrādīt savus talantus lielajā Eiropas skatuvē! Uz izlasi izsaukti: mūsu vārtsargs - Artūrs Cīrulis, uzbrucējs - Pēteris Patriks Jefimovs un aizsargs - Kārlis Ponomarjovs. Esam priecīgi, ka mūsu spēlētāji ir pamanīti valsts līmenī. Novēlam visu to labāko mūsu spēlētājiem un turam īkšķus, lai Latvijas izlasei veiktos Eiropas čempionātā!

48395200_1090050994489766_3062096968042938368_n
Artūrs Cīrulis Latvijas izlases treniņā /Foto: LTFA/

Paldies mūsu spēlētājiem par ieguldīto darbu sezonas laikā! Trenera Artūra Šternberga vadībā, tika aizvadīti treniņi visas sezonas laikā, kas ļāva komandai saliedēties un spēlēt augsta līmeņa telpu futbolu. Paldies visiem atbalstītājiem sezonas laikā, kas apmeklēja mūsu spēles klātienē un sekoja līdzi spēļu tiešraidēm! Lai gan finišējam vienu vietu aiz medaļām, daudz nepārdzīvojam. Gandrīz visiem mūsu spēlētājiem šī bija pirmā pieredze pilnā sezonā telpu futbolā, tādēļ no šī turnīra tikai mācamies un iegūstam lietderīgu pieredzi! Par stipru Kuldīgu un par varenu Kuldīgas futbola nākotni! Fano par savējiem!

DSC_0093_(1024x683)
Komanda pēc pēdējas sezonas spēles!
No kreisās lejā: Roberts Jānis Āboliņš, Kristofers Rolands Kangīzers, Kristaps Panovs, Artūrs Cīrulis, Markuss Kairišs. 
No kreisās augšā: Zigmunds Dvarons (komandas vadītājs), Kristers Grundmanis, Ričards Vēvers, Miķelis Miks Buks, Pēteris Patriks Jefimovs, Kārlis Ponomarjovs, Artūrs Šternbergs (komandas treneris).
Bildē nav: Artūrs Šternbergs Jr., Niklāvs Dvarons, Jorens Upenieks.