JAUNĀKIE KVALIFICĒJAS FINĀLTURNĪRAM

14.02.2019 20:21
2018./2019. gada sezonā zem FC NIKERS vārda startē arī mūsu 2005. gadā dzimušo komanda, trenera Mareka Raiha vadībā. Mūsu jaunākie zēni startē Latvijas telpu futbola asociācijas rīkotajā čempionātā A grupā (rietumi). Mūsu grupā ir FK BANDAVA (PRIEKULE), FK NĪCA, SK KENGAROOS/TFK SALASPILS un TFS “NIKARS-VANAGI” (RĪGA).

Līdz šim aizvadīti trīs posmi - Kuldīgā, Salaspilī un Nīcā, kur visos esam ieņēmuši otro vietu, paliekot tikai aiz TFS “NIKARS-VANAGI”, kas mums uz šo brīdi arī dod otro vietu kopvērtējumā un pietiekamu punktu skaitu, lai jau kvalificētos finālturnīram! Komanda aizvadīs vēl vienu posmu Priekulē, 16. martā.
IMG_3374_(800x533)
Martins Raihs dodas uzbrukumā! /Foto: LTFA/

Esam ļoti lepni par mūsu junioriem! Lielas uzslavas arī mūsu komandas vārtsargam – Krišjānim Mikālam! Krišjānis katrā posmā, līdz šim, atzīts par posma labāko vārtsargu! Ar individuāliem nopelniem atzīmējušies arī Rihards Ponomarjovs un Martins Raihs, kuri ieguvuši labākā vārtu guvēja balvu attiecīgi Kuldīgas posmā un Nīcas posmā! Novēlam mūsu komandai veiksmi un izturību gan pēdējā čempionāta posmā, gan finālturnīrā! Par stipru Kuldīgu!

IMG_3498_(640x427)IMG_4339_(640x427)IMG_6701_(640x427)
/Foto: LTFA/

IMG_6697_(800x533)Komandas sastāvs, no kreisās augšā: Zigmunds Dvarons (komandas vadītājs), Krišjānis Mikāls, Aļiks Kažimirs, Rihards Ponomarjovs, Miks Grasmanis Laše, Martins Raihs, Mareks Raihs (treneris); no kreisās lejā: Aleksis Blāķis, Oļegs Elans Antoņenkovs, Rauls Rodrigo Borisovs, Toms Veigelts, Mikus Anri Liekniņš.

Komandas bildē nav: Roberts Ralfs Kovaļš, Artūrs Brikmanis, Aksels Zirnis, Edvards Ozols, Kristaps Pirtnieks, Rūdolfs Reimanis, Tonijs Moldovāns, Armands Zikmanis.