Sezonu uzsāk jaunākā FC NIKERS vienība.

02.01.2018 17:24
Pagājušā gada nogalē savu sezonu uzsāka arī jaunākā FC NIKERS vienība. 28. decembrī FC NIKERS piedalījās Latvijas telpu futbola čempionāta 2005.gadā dzimušajiem 2. posmā, kas norisinājās Ādažu sporta centrā. Šajā posmā piedalījās 6 no 8 čempionāta komandām un jau pirmajā dalības reizē izcīnītas medaļas – 3. vieta! Lepojamies ar komandu! Īpašas uzslavas FC NIKERS spēlētājam Rihardam Ponomarjovam kurš tika atzīts par posma labāko spēlētāju!

Pirmo spēli pret SK AMBER/RĒZEKNES BJSS zaudējām ar minimālu starpību 1-2, tādēļ nākamajā spēlē devāmies iekšā ar vēl lielāku motivāciju uzvarēt un tas arī izdevās! Ar rezultātu 5-0, kurzemes derbijā, apspēlējām FK NĪCA komandu. Ar pacilātu garstāvokli turpinājām ceļu uz priekšu un nākamie mums pretī stājās SK KENGAROOS/TFK SALASPILS komanda, kura izcīnija šī posma zelta medaļas. Lai gan spēles rezultāts bija 0-0, galvas nenolaidām, jo mēs bijām vienīgie, kas spēja atņemt punktus posma uzvarētājiem - SK KENGAROOS/TFK SALASPILS. Pēdējās divas spēles aizvadītas bez zaudējuma, centāmies turpināt nezaudēto spēļu sēriju un tas arī izdevās! Pārliecinoša uzvara ar rezultātu 4-0 pār TFK RĒZEKNE JUNIORS komandu un pārspējam arī FK ĀDAŽI/ĀBJSS komandu ar rezultātu 2-1. Ar trīs uzvarām, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu ierindojamies trešajā vietā posma kopvērtējumā.


Latvijas jauniešu telpu futbola čempionāts 2005.gadā dzimušiem jauniešiem tiek aizvadīts četros posmos, no kuriem katra komanda piedalās trīs posmos, bet piektajā kvalifikācijas posmā startēs visas astoņas čempionātā dalību ņēmušās komandas. Katrā posmā tiek izspēlēts apļa turnīrs, kur komanda spēlē katra ar katru. Piecu posmu kopvērtējumu četri labākie rezultāti (vērā tiks ņemti trīs komandas labākie posmi) nokļūs Latvijas jauniešu telpu futbola čempionāta 2005.gadā dzimušajiem finālā!

Nākamais Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta posms norisināsies Nīcā, Nīcas sporta hallē, 20.janvārī, kur tiksies sešas no astoņām, tai skaitā FC NIKERS, 2005.gada dzimušo čempionāta dalībniecēm, lai aizvadītu trešo no pieciem kvalifikācijas posmiem.