Kurzemes čempionāts pludmales futbolā

20.08.2016 22:24
Šo sestdien 20.08.2016 norisinājās Kurzemes čempionāts pludmales futbolā pēdējais noslēdzošais 4. posms, kurš notika Kuldīgas pludmales futbola laukumos. Uz šo posmu bija ieradušās piecas komandas - FC Nikers, FC Nikers Juniors, SLV pluss, Lībava city, Pāvilosta.
Diemžēl, sakarā ar rudenīgi lietainajiem laikapstākļiem, šodien abi smilšu laukumi bija klāti ar ūdeni, līdz ar to futbols pārvērtās par dubļu futbolu, kas padarīja spēles daudz interesantākas.
Spēles bija amizantas no skatītāju puses, kur varēja izbaudīt dubļu cīnas uz futbola laukumiem.
_MG_4868
Līdz pēdējam noslēdzošajam posmam komandu kopvērtējums pēc punktiem:Kā redzam, tad FC Nikers bija izvirzījušies vadībā pēc pirmajiem trīs posmiem apsteidzot Pāvilostu un SLV Pluss, attiecīgi par 2 un 4 punktiem, līdz ar to, noslēdzošajā posmā katra spēle bija ļoti svarīga.

Kuldīgas posmā beigas izvērtās ļoti interesantas, jo gan FC Nikers, gan FC Nikers juniors, gan SLV Pluss visiem bija vienāds punktu skaits pēc aizvadītajām spēlēm, līdz ar to bija jāskatās savstarpējās spēles. FC Nikers uzvarēja FC Nikers juniors, bet zaudēja SLV pluss; FC Nikers toties bija uzvarējuši SLV pluss. Līdz ar to pēc savstarpējo vārtu attiecību uzvaru pienācās FC Nikers junioriem, otrā vieta FC Nikers un trešā SLV Pluss. Neviltots prieks par junioriem, kuri uzvarēja mājas posmu. Nikers ļoti lepojas!Līdz ar to, kopvērtējumā FC Nikers spēja noturēt 1. vietu iegūstot kopvērtējumā 38 punktus. 2. vietā Pāvilosta spēja nosargāt savu vietu kopvērtējumā ar 32 punktiem. 3. vietā SLV Pluss ar 30 punktiem. Apsveicam visas komandas ar godalgām un aizvadītajiem posmiem!

_MG_5162_MG_5173


Paldies visiem mūsu spēlētājiem, atbalstītājiem, un visiem citiem, kas ir pielikuši savu roku, lai palīdzētu notikt šim Kurzems pludmales futbola turnīram augstākajā līmenī. Fanojam par savējiem!
_MG_5187