TELPU FUTBOLA SVĒTKI 2019

08.04.2019 13:10
No 6. līdz 7. aprīlim Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, norisinājās "Telpu futbola svētki 2019", kuru ietvarā arī notika LTFA rīkoto turnīru finālspēles. 6. aprīlī finālspēli pret RSU/BAO DOBELE komandu aizvadīja FC NIKERS 1. līgas komanda, bet 7. aprīlī 2005. gadā dzimušo komanda aizvadīja gan pusfināla spēli, kurā tika uzvarēts, gan finālspēli. Šī nedēļas nogale bija FC NIKERS ziemas sezonas noslēgums un esam lepni, ka pasākuma dalībnieku vidū bija ļoti daudz kuldīdzinieku. Nedēļas nogales centrālajā pasākumā - Zvaigžņu spēlē, piedalījās četri kuldīdzinieki! Vārtus sargāja Artūrs Cīrulis, laukumā spēlēja Gatis Rožkalns un spēli tiesāja Andris Treimanis, bet pasākuma vadītāja lomu ieņēma FC NIKERS mājas spēļu runasvīrs - Māris Dadzis!

Ceļazīme uz finālspēli

"Telpu futbola svētki 2019" iesākās ar 1. līgas finālspēli 6. aprīlī. Bija pagājusi mazāk kā nedēļa, kad Salaspilī tika izcīnīta fantastiska uzvara, lai iekļūtu finālā! Spēles video skaties šeit! Pēc pirmās pusfināla spēles (9.03), kur nospēlējām neizšķirti (1-1) savās mājās ar TFK SALASPILS vienību, devāmies atbildes spēlē uz Salaspili. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā (2-1), bet otrā puslaika vidū jau bijām nonākuši iedzinējos (2-3). Lai izlīdzinātu rezultātu, mūsu vārtsargs devās laukumā kā piektais laukuma spēlētājs un tikai šādā veidā, 30 sekundes līdz mača beigām, guvām spēles izlīdzinošos vārtus (3-3) un novedām spēli pie pēcspēles sitienu sērijas. Tajā precīzi bija mūsu spēlētāji - Artūrs Liepiņš, Renārs Pastars un Gatis Rožkalns un vienu sitienu atvairīja mūsu vārtsargs Artūrs Cīrulis, kas ļāva uzvarēt mums spēli pēcspēles sitienu sērijā (3-1) un svinēt iekļūšanu finālā!

56361724_2193023667678671_7987137731597697024_nKomanda ar atbalstītājiem pēc uzvaras Salaspilī!

Sezonas noslēdzošā spēle

Finālā spēlējām pret RSU/BAO DOBELE komandu, kura pusfinālā divu spēļu summā apspēlēja mūsu konferences komandu - VENTSPILS AUGSTSKOLA. Spēle notika Elektrum Olimpiskā centra centrālajā laukumā, kurš abām komandām bija neitrāls. Spēles sākums bija ļoti līdzīgs. Abām komandām bija vienādas iespējas gūt vārtus, bet tad pretinieki izvirzijās lielā vadībā ar 0-4. Līdz puslaika beigām paspējam atspēlēt tikai vienus vārtus, lai panāktu rezultātu 1-4. Otrajā puslaikā jau no pirmās minūtes mūsu vārtsargs pieslēdzās uzbrukumam, lai veidotu pārākumu pretinieku aizsardzības zonā, bet šī taktika nelīdzēja gūt vārtus arī otrajā puslaikā un spēles beigās piedzīvojām smagu zaudējumu ar rezultātu 1-8 un finišējām 2018./2019. gada 1. līgas turnīrā otrajā vietā! Pārdzīvojums par zaudēto spēli ir liels, bet esam lepni par mūsu spēlētājiem, kas atveda klubu līdz pašai finālspēlei un pierādīja, ka Kuldīga var!

56268560_2189650387769507_7065328640526909440_n_(2)Komandas kapteinis, Artūrs Šternbergs, ar LTFA prezidentu, Vadimu Ļašenko. /Foto: LTFA/

2005. gadā dzimušo komandas panākums

Svētdienā, 7. aprīlī, telpu futbols jau sākās agri. 10:00 pusfināla spēli pret SK AMBER aizvadīja mūsu 2005. gadā dzimušo komanda, kas savu ceļazīmi uz finālturnīru saņēma jau pirmspēdējā posmā! Par 2005. gadā dzimušo sezonu lasi šeit! Ļoti spraigā pusfināla spēlē izcīnīta uzvara (3-2), kas ļauj spēlēt finālā pret TFK NIKARS - VANAGI komandu! Visos četros posmos mūsu komanda vienmēr palikusi otrajā vietā, tieši aiz TFK NIKARS - VANAGI vienības, tādēļ finālā mērķis bija skaidrs - atspēlēt sevi par visiem posmiem un izcīnīt zeltu! Mūsu jaunie zēni jau no paša spēles sākuma rādīja ļoti labu sniegumu, bet pretinieki izrādījās pārāki un nespējām izcīnīt kāroto zeltu. Spēles beigās piekāpāmies ar rezultātu 2-8 un kaklā karinām sudraba medaļas. Vēlviens zaudējums finālā FC NIKERS komandai, kurš varbūt jauno futbolistu acīs aizklāj visas sezonas centību, bet šis ir tikai sākums Kuldīgas jaunajiem futbolstiem. Ir redzams, ka zēni ir centīgi un trenera Mareka Raiha vadībā ir spējīgi uz lielām lietām. Katrā posmā tika parādīts labākais sniegums, kas ļāva cīnītes finālā pret Latvijas titulētākā telpu futbola kluba jauniešu komandu. Fakts, ka vietējo zēnu komanda no Kuldīgas finālā cīnās pret Rīgas komandu ir jau pats par sevi varens un uzmanības cienīgs. Esam neizsakāmi lepni par komandas darbu šajā sezonā un novēlam lielus panākumus katram komandas spēlētājam un trenerim!

DSC_0200_(1024x576)
2005. gadā dzimušo komandas finālposma sastāvs!

"Beat The Moment" karsējmeitenes

Svētdiena neizpalika arī bez mūsu karsējām! "Beat The Moment" karsējmeitenes, kuras uzstājas FC NIKERS mājas spēļu minūšu pārtraukumos un puslaikā, piedalījās arī LTFA rīkotajā karsējmeiteņu konkursā! Astoņu komandu konkurencē iegūta piektā vieta - apsveicam un lepojamies! Karsējām bija jāsagatavo viena divu minūšu uzstāšanās un viena vienas minūtes. Divu minūšu garais priekšnesums tika atrādīts pirms Zvaigžņu spēles sākuma, bet minūtes garais tika demostrēts Zvaigžņu spēles laikā, kad kāda no komandām izmantoja savu minūtes pārtraukumu. Karsējām bija iespēja arī iegūt Simpātiju balvu, par kuru balsoja skatītāji. Pie šīs balvas, otro gadu pēc kārtas, tika mūsu karsējas! Apsveicam! Izdevies sezonas noslēgums arī viņām!

DSC_0634_(1024x576)FC NIKERS karsējmeitnes "Beat The Moment" garā priekšnesuma laikā!

Individuālie sasniegumi

Nedēļas nogalē arī tika pasniegtas specbalvas par panākumiem uz laukuma un atzīti sasniegumi ārpus laukuma. FC NIKERS vārds un kluba spēlētāji tika pieminēti arī šajos brīžos! 1. līgas apbalvošanas ceremonijā no deviņām izcilnieku balvām FC NIKERS mājās veda sešas balvas! 1. līgas vērtīgākais spēlētājs - Gatis Rožkalns! Labākais vārtsargs - Artūrs Cīrulis! Labākais menedžeris - Zigmunds Dvarons! Labākais fotogrāfs - Niklāvs Dvarons! Labākais PR un labākā mājas spēļu organizācija - FC NIKERS! Jā, šīs ir individuālas balvas, bet aiz tām stāv smags darbs, komanda un atbalstītāji tribīnēs! Par vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu nekļūst, ja blakus nestāv atbalstoša komanda, kas ir gatava cīnīties līdz pēdējam un vienmēr atbalstīt savas komandas līderus! Par labāko menedžeri nekļūst, ja spēlētāji nerāda savu labāko sniegumu katrā spēlē un ir gatavi no sevis atdot visu! Labākās bildes nesanāk, ja komanda nerada pozitīvas emocijas un nespēj demonstrēt augstas klases futbolu. Un labākais PR un labākā mājas spēļu organizācija nav iespējama bez faniem, kas katru mājas spēli piepilda tribīnes un atbalsta savējos līdz pēdējai sekundei, kas sociālajos tīklos seko līdzi visām spēļu tiešraidēm un veido atgriezenisko saiti ar komandu! Tas viss ir kopīgs darbs, kas sezonas laikā tika piekopts, lai radītu fantastisku sporta atmosfēru Kuldīgā! Esam lepni par paveikto šajā 2018./2019. gada sezonā! Tiekamies jau vasarā!