2015. gada 2.līgas čempionātu sākam ar uzvaru!

31.05.2015 20:55
Šodien, 31.05.2015. aizvadījām sezonas pirmo spēli 2. līgā, kur cīnījāmies pret FK Nīca komandu. Spēli iesākām diezgan mierīgi un lēnām spējām iegūt iniacitīvu,  kas pretiniekiem neļāva izveidot bīstamas situācijas. Pēc kārtējā uzbrukuma ieguvām tiesības uz stūra sitienu. Pēc  A. Šternberga izpildītā stūra sitiena, pretinieku soda laukumā veiksmīgi ar galvu nospēlēja G. Jēkabsons un astotā minūtē spēles rezultāts tika atklāts - 1:0. Pēc pirmiem gūtajiem vārtiem turpinājām spēlēt savu spēli, neļaujot pretiniekiem izveidot nevienu bīstamu momentu. Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0 mūsu labā.

Otrājā puslaikā savā spēlē neko īpaši nemainījām, saglabājot spēles iniciatīvu, ik pa laikam izveidojot bīstamas vārtu gūšanas iespējas pie pretinieku vārtiem. Spēles 78 minūtē, pēc veiksmīgas aizsarga G. Jirgensona pieslēgšanās uzbrukumam, tika atdota filigrāna piespēle J. Gerasimukam un uzbrucējs sita precīzi, rezultāts 2:0. Spēles atlikušajā laikā pretinieki mēģināja rezultātu mainīt, taču stabila komandas darbība visās pozīcijās neļāva viesiem pārspēt mūsu vārtsargu.

Atskanot spēles beigu svilpei, rezultāts 2:0 kuldīdznieku labā.

Prieks par veiksmīgo sezonas sākumu, un apsveicam visus komandas spēlētājus, tā turpināt! ;)

Liels paldies visiem līdzjutējiem, kas kuplā skaitā (100) atbalstīja mūs sezonas pirmajā spēlē! Jūs esat labākie! ;)