Vasaras sezonu sākam ar skaistu uzvaru.

04.06.2016 22:20
Šodien, 04.06.2016. ar spēli Kuldīgā iesākām vasaras futbola sezonu. Pirmo sēli aizvadījām pret "FK Salacgrīva" komandu, LFF Latvijas kausa izcīņā. Jau pirmajās spēles minūtēs FC Nikers futbolisti ieguva pārsvaru bumbas kontrolē, kas ļāva veidot vienu bīstamu uzbrukumu pēc otra. Tas arī deva rezultātu, 16. minūtē rezultātu atklāja mūsu uzbrucējs M.Tilgalis.

Atskanot tiesneša svilpei, kas vēstīja par spēles beigām, svinējām skaistu uzvaru ar 3:0. (M.Tilgalis 16', 79', G.Jirgensons 69') Apsveicam visus komandas spēlētājus, līdzjutējus un atbalstītājus ar vasaras sezonas sākumu un pirmo uzvaru. Tā turpinam!

Jau rīt, 05.06.2016. dodamies uz Talsiem, kur 17:00 aizvadīsim pirmo spēli Latvijas 2.Līgas Kurzemes zonas čempionātā, pret Talsi/FK Laidze vienību.