FC "Nikers" saspringtā cīņā piekāpjas FK "RABA"

01.04.2015 10:33
Trešdien, 1.aprīlī, tika izspēlēta Latvijas telpu futbola kausa izcīņas otrā pusfināla spēle, kura risinājās Kuldīgā, starp komandām FC „Nikers” un  FK „RABA”.

FK„RABA” ceļā uz pusfinālu aizvadīja divas spēles , abas izspēlējot  Mežaparka sporta zālē pret 1.līgas čempionāta komandām. Astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 4-1 tika pārspēta „DSV Transport” komanda, savukārt ceturtdaļfinālā vēl pārliecinošāk, ar rezultātu 5-1 tika uzvarēta „SFS-Sportima” vienība.

FC„Nikers” komandai izloze bija mazāk labvēlīga. Jau otrajā kārtā pretī stājās 1.līgas čempionāta sudraba medaļu ieguvēji FK „Rīnūži Rīga”. FC „Nikers” rādot lielisku sniegumu, izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7-2. Astotdaļfinālā FC„Nikers” savā laukumā, Kuldīgā, uzņēma virslīgas čempionāta dalībniekus FC „Petrow”. Spēles pamatlaikam noslēdzoties ar rezultātu 3-3, FC„Nikers” papildlaikā spēja izraut uzvaru ar rezultātu 6-4. Ceturtdaļfinālā FC„Nikers” komandu gaidīja vēl grūtāks pārbaudījums. Daugavpilī cīņā par pusfinālu bija jātiekas ar virslīgas regulārā čempionāta otrās vietas īpašniekiem BFC „Daugavpils”. FC „Nikers”  mača beigās guva vārtus un svinēja uzvaru ar rezultātu 3-2,  kvalificējoties pusfinālam.

Spēles sākumā FK „RABA”  komandas aktīvā darbība vainagojās  ar vārtu guvumu, kad trešajā minūtē lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja Artjoms Koļesņikovs, laukuma malā atbrīvojoties no pretspēlētāja un raidot bumbu FC „Nikers” vārtos. Kopumā, pirmajā puslaikā risinājās līdzīga cīņa, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās.

Otrajā puslaikā FK „RABA” atkal daudz kontrolēja bumbu un jau trešajā minūtē Jevģēnijs Kločko (Yevhenii Klochko) dubultoja FK „RABA” pārsvaru. Pēc divām minūtēm FK„RABA” aizskrēja pretuzbrukumā, kur Igors Lapkovskis pāradresēja bumbu Jevģēnijam Kločko, kurš ar specīgu sitienu ar purngalu neatstāja nekādas cerības FC „Nikers” vārtsargam. FK „RABA” ieguva komfortablu pārsvaru, tomēr FC „Nikers” nedomāja padoties. Jau nākamajā minūtē pie  FK„RABA” vārtiem nepiesegts palika Guntars Rumbenieks, kurš samazināja rezultāta starpību līdz 1-3. Vēl pēc minūtes FC„Nikers” ieguva tiesības uz bīstamu soda sitienu. Soda sitienu devās izpildīt jau iepriekš minētais Guntars Rumbenieks, kurš ar spēcīgu sitienu atjaunoja intrigu šajā spēlē. Spēles beigu daļā FC„Nikers” komandai piederēja pārsvars, vienā no epizodēm pārbaudot FK„RABA” vārtu konstrukciju. Neskatoties uz mājinieku centieniem, FK „RABA” spēja noturēt minimālu pārsvaru un nodrošināt sev finālspēli pret FK „Nikars”.

Kaut arī FC „Nikers” cieta sāpīgu zaudējumu, pēc šīs spēles svinīgā gaisotnē, par prieku daudzajiem skatītājiem,  FC „Nikers” komandai tika pasniegtas 1.līgas čempionāta bronzas godalgas.

Bet tas nebija vienīgais notikums šajā vakarā. Komandas kapteinis Artūrs Šternbergs pateicās līdzjutējiem par fantastisku atbalstu un pēc savas runas, visiem par pārsteigumu,  bildināja savu draudzeni Agritu Obodaņikovu. Apsveicam Artūru un Agritu un novēlam visu to labāko.